O nas

O nas
 
Kiedy na świat przychodzą dzieci przed rodzicami otwiera się nowy świat przepełniony intensywnością uczuć i niezliczoną ilością wyzwań. Każdy z nas wie jak zaskakujące i nieprzewidywalne potrafi być zachowanie naszych pociech. Dorastanie to nauka, doświadczanie otaczającej rzeczywistości, to ponawiane próby i cała masa nowych doznań czerpanych z obcowania z innymi, z obcowania z przyrodą. oraz niekończące się pytania "Dlaczego?"

Jesteśmy szczęśliwymi rodzicami czwórki wspaniałych bąbli - Jagody, Bartka, Wojtka i ostatnio dołączył do nas Łukasz. To oni uczą nas poznawać ich świat i weryfikują każdy z pomysłów.

Kraina Chichów powstała z naszych wspólnych marzeń i tęsknoty za światem kolorowego i beztroskiego dzieciństwa, pełnego przygód, wyzwań i zagadek. To przestrzeń tworzona mądrze i z odpowiedzialnością za naszych najmłodszych.

Naszym celem było wzniesienie takiego zespołu domków i stworzenie otoczenia, które umożliwiałoby odpoczynek rodzicom i dzieciom. Bo przecież chodzi o to, by złapać oddech i jednocześnie czuć komfort i radość ze wspólnie spędzonego czasu.

To pod tym kątem zaprojektowaliśmy naszą Krainę dobierając odpowiednie wyposażenie. Bezpiecznie ogrodzona przestrzeń, wnętrza apartamentów zaopatrzone w bramki na schodach i antypoślizgowe maty powodują, że żaden mały urlopowicz nie zrobi sobie krzywdy. Z drugiej strony zapewniamy atrakcje zachęcające dzieciaki do zabawy, tworzenia. psocenia.

Dzieci są przez nas traktowane z równym szacunkiem jak ich rodzice... na zasadach adekwatnych do ich wieku.

Wirtualna wycieczka

Wszystkie domki wyposażyliśmy w telewizory LCD z pełnym asortymentem telewizji satelitarnej oraz wieloma kanałami dla dzieci. W każdym domku zaaranżowaliśmy w pełni wyposażoną nowoczesną kuchnię z kuchenką mikrofalową, zmywarką, pralką oraz, co stanowi dużą wygodę - łazienki na obu piętrach. Dla komfortu najmłodszych, wychodząc naprzeciw aranżowanym zabawom na "najniższym" poziomie zaprojektowaliśmy podgrzewane podłogi zarówno w apartamentach jak i sali zabaw. Obok prezentujemy wirtualną wycieczkę po jednym z domków.

Do stałej dyspozycji gości jest szeroka gama atestowanych zabawek najlepszych marek, a także minimodele do „ostrej jazdy” dla najmłodszych – park "maszyn" z dwoma, trzema i czterema kołami. Dziś możemy się pochwalić, że żadna znana nam konkurencja nie posiada tak wielkiego ich zbioru.  

Serdecznie zapraszamy...

Zapytaj o termin:

Wyślij zapytanie