Atrakcje w Krainie

Atrakcje w Krainie dla dzieci i nie tylko,
na słońce i niepogodę... czyli super zabawa przez cały rok:

Staramy się aby nasza Kraina rosła wraz z naszymi gośćmi. W zeszłym roku zbudowaliśmy całoroczny domek na drzewie z możliwością nocowania (dla prawdziwych „małych twardzieli”, którzy nie boją się odgłosów lasu:). W sezonie letnim 2016 otworzyliśmy mini-tor gokartowy oraz mini-boisko do "gier chodnikowych" (klasy, kapsle, etc.).

Sala zabaw dla dzieci - przestronny 140-metrowy salon gier i zabaw zarówno dla starszych i młodszych dzieci - wyposażony w barek, przy którym rodzice mogą spokojnie przygotowywać przekąski i napoje dla maluchów, konsumować posiłki mając na oku bawiące się pociechy, dostępny wyłącznie dla gości;

Telewizja satelitarna z odtwarzaczem DVD i bezprzewodowym Internetem;

Dla wytrawnych graczy możliwość skorzystania z konsoli Xbox 360;

Ponadto współpracujemy z wykwalifikowanymi instruktorami sportów zarówno zimowych jak i letnich, gdzie po wcześniejszym umówieniu się możemy bezpiecznie "oddać" w ich ręce nasze pociechy lub siebie i w indywidualnym trybie uczyć się i doszkalać techniki uprawianych dyscyplin (usługa odpłatna ustalana osobiście z instruktorem, możliwość odbycia zajęć w grupach i pojedynczo); dotyczy takich dyscyplin jak: snowboard, narciarstwo, nordic walking, tenis, windsurfing.
Zapraszamy na stronę: www.krecik.szkola.pl

Dla tych z Państwa,, którzy chcieliby zostawić swoje pociechy w dobrych rękach, w sezonie wakacyjnym oferujemy bogaty program animacyjny. Składa się on zarówno z bloku zabaw plastycznych i muzycznych oraz zajęć o charakterze rekreacyjno-ruchowym na świeżym powietrzu.

 

 

Zapytaj o termin:

Wyślij zapytanie